Video 7 min tradhëton Ndreun për Strazimirin, fyerje e kërcënime

Vendi - 16/03/2014 12:55

Gjykata e Lartë shtyu sot seancën ndaj dy deputetëve socialistë Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu që po gjykohen për dhunën ndaj deputetit demokrat Gent Strazimiri. Gjykata nuk pranoi të fuste në listën e dëshmitarëve tre demokratët Oerd Bylykbashi, Bedri Mihaj dhe Bedri Hoxha, ndërsa avokati i Arben Ndokës, Ardian Visha tha se klienti i tij është për pajtim.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter