Tiranë - Zjarr në një fabrikë këpucësh në Kombinat
21/04/2017 - 18:25

Një zjarr i përmasave të mëdhaja ka përfshirë një fabrikë këpucësh në zonën e Kombinatit. Raportohet se flaët kanë vënë nën kontroll dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm deme materiale.

Ne vendin e ngjarjes kanë shkuar 4 zjarrfikëset dhe forca policie.

Nuk dihen ende arsyet e rënies së zjarrit.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close