Krimi - Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrehën breshëri plumbash
21/04/2017 - 10:30

 

Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë

Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit.

Mendohet se viktima, Ergys Gjioveshaj, ka qenë i ulur në një nga karriget që është në foto.

Ndërkohë, e plagosur nga ngjarja ka mbetur edhe një vajzë, e cila ka pasur rrjedhje të shumta gjaku teksa përpiqej për të dalë nga lokali.

Ende nuk janë zbardhur motivet e vrasjes së ndodhur mbrëmjen e 20 prillit në Vlorë, por pista kryesore dyshohet të jetë ajo e hakmarrjes për një vrasje të ndodhur në vitin 2001, për të cilën viktima Gjioveshaj është dënuar me 12 vite burg, ndërsa autori i krimit Florian Meçe është dënuar me 22 vite burg.

Ne foto: Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i cili u ezkekutua mbremjen e djeshme ne qytetin e Vlores

Ne foto: Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i cili u ezkekutua mbremjen e djeshme ne qytetin e Vlores

 

Lokali ku ndodhi vrasja

Lokali ku ndodhi vrasja

Lokali ku ndodhi vrasja

Lokali ku ndodhi vrasja

Lokali ku ndodhi vrasja

Lokali ku ndodhi vrasja

Gjurmë gjaku nga plagosja e vajzës

Gjurmë gjaku nga plagosja e vajzës

 

Më shumë: 

Krim i rëndë në Vlorë: 1 i vdekur, tre të plagosur

Viktima në Vlorë i dënuar si bashkëpunëtor në një vrasje në 2000

 

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Bllokohet kufiri më i madh në botë

Close