Surpriza nuk shkon si duhet, Çifti rrëzohet me ashensor
12/08/2017 - 16:25

Të gjithë përpiqen ta bëjnë dasmën ditën e tyre më të bukur dhe më surprizuese.

Të njëjtin qëllim kishte dhe një çift në Malishevë. Për të surprizuar dasmorët ata vendosën të hynin duke përdorur një ashensor.

Por nuk ishte hyrja madhështore që prisnin. Ashensori u prish dhe çifti ra poshtë. Dhëndri mësohet se ka pësuar dëmtime të lehta ndërsa nusja theu dorën.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close