Solidariteti i punonjësve të “ALUIZNI-t”: Dhurojnë gjak për fëmijët talasemike
20/03/2017 - 13:39

Drejtoria e Pergjithshme e ALUZINI-t se bashku me tre drejtoritë e Tiranës kanë dhuruar gjak për fëmijët talasemike.

Dhurimi është bërë në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme.

“Do të këmbëngulja sa të jetë e mundur që çdo njeri të gjendet pranë në këtë kontribut minimal të shopqëriosë për të pasur të drejtën për tu konsideruar pjesë e shoqërisë ditën që do të ketë nevojë” tha Artan Lame, kreu i ALUIZNI-t  

/Oranews.tv/

 

  

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close