Shkodra përfshihet nga reshje intensive të dëborës
11/01/2017 - 19:27

Qyteti verior i Shkodrës është përfshirë nga reshje të dendura dëbore gjatë mbrëmjes së sotme (11 dhjetor).

Teksa temperaturat janë disa gradë nën zero, reshjet janë rikthyer në shumë zona të vendit, çka mund të përkeqësojë situatën.

Ndërsa për shuma zona malore rikthimi i dëborës shkakton vështirësi, për qytetin e Shkodrës është edhe atraksion. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga korrespondenti i Ora News ka sjellë këto pamje.

/Ora News/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close