Shkodër, kapen 22 kg drogë afër kufirit malazez
21/01/2013 - 9:30

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur sekuestrimin e 22 kg drogë pranë kufirit me Malin e Zi.

Burime nga policia bëjnë me dije se lënda narkotike e llojit kanabis sativa edhe sekuestruar rreth 20 metra larg kufirit malazes, në “Livadhet e Palokës” në Hot të Malësisë së Madhe.

Ndërkohë policia e Shkodrës po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e transportuesve të lëndës narkotike.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close