VIDEOLAJM - Sarandë, sfidon të ftohtin e lahet në det, përshëndet deputetin më të ri Flamur Çelaj
11/01/2017 - 10:15

Një 55 vjeçar vendosi të sfidojë të ftohtin dhe borën duke u hedhur në det në ditën kur Saranda mbulohej nga bora (10 janar 2017)

Ai është mbështetës i deputetit më të ri të LSI-së Flamur Çelaj. Përpara aktit të tij ai bëri me  duart shenjën shqiponjën dhe uroi deputetin më të ri të parlamentit Shqiptar.

Deputeti Flamur Çelaj konsiderohet si një nga njerëzit më influent dhe më besnik të kryetarit Meta në  LSI e Qarku Vlorë.

sarande-3sarandeee1

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close