Prej të mërkurës - “Rossman & Lala” në Ring, hipermarketi i njohur me një tjetër dyqan
13/09/2017 - 22:47 Nga: Keti Banushi

Prej kësaj të mërkurë, Ringut i është bashkuar dhe hipermarketi  i njohur gjerman “Rossman & Lala”, një emër shumë familjar për konsumatorin shqiptar.Perveç risive dhe larmishmërisë “Rossman & Lala” afroi në ditën e hapjes dhe 10% ulje në të gjitha produktet, dhurata për çdo blerës dhe aktivitete dedikuar fëmijëve.

E pozicionuar në një nga zonat më strategjike të Tiranës, Qendra Tregtare Ring po sjell gjithmonë më pranë vizitorëve të saj, markat më të zgjedhura dhe të kërkuara në tregun vendas.

Prej kësaj të mërkure, Ringut i është bashkuar dhe hipermarketi i njohur gjerman “Rossman & Lala”, një emër shumë familjar për konsumatorin shqiptar.

Përveç risive dhe larmishmerisë,“Rossman & Lala”  ofroi në ditën e hapjes dhe 10% ulje në të gjitha produktet, dhurata për çdo blerës dhe aktivitete dedikuar fëmijëve.

Gjatë këtij sezoni, Ringut i janë shtuar dhe do ti bashkohen markat më të reja dhe ekskluzive në tregun vendas.

Adidas,Rossman & Lala , Baboo nail bar, Fit Express etj janë risitë e këtij viti në Qendrën Tregtare Ring.   

 /Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Trafikantët e drogës-policit: Ju tregoj unë çfarë të bëni tani

Close