Lezhë - Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës, digjet një banesë
17/07/2017 - 15:41

Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se flakët kanë djegur dhe një banesë në atë zonë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.

Zjarri po përhapet me shpejtësi, i favorizuar dhe nga era e fortë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close