Qëndrimi i Nishanit, reagon Endri Fuga: U mbars mali dhe polli lajme të rreme
19/03/2017 - 20:12

Pas qëndrimeve të presidentit Nishani për dekretet e ministrave të rinj, dhe situatën politike në vend ka reaguar drejtori i Komunikimit në Kryeministri Endri Fuga.

Në llogarinë e tij në Twitter, Fuga shkruan: “U mbars mali dhe polli lajme të rreme me stemë Republike”.

Nishani: Xhafaj i papërshtatshëm si ministër, por vendos Kuvendi

/Ora News/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close