“Problemet sociale bashkëkohore”, promovohet në Kristal libri i Malaj&Sokoli
22/01/2013 - 18:11
" frameborder="0" allowfullscreen>

Një mundësi ku të gjithë të gjejnë një konsultim për problemet e tyre sociale. Një pasqyrë për tu përballur me një realitet që vjen i shpjeguar mjaft mirë nga dy sociologë të njohur si Nora Malaj dhe Lekë Sokoli.

“Problemet sociale bashkëkohore” është libri i ri i dy autorëve të njohur që synon për këdo që kërkon të jetë së pari qënie sociale, ti japë zgjidhje problemeve të shumta shoqërore.

Të pranishëm në promovimin e këtij libri ishin Dekani i Fakultetit, lektorë si dhe studentë të Universitetit “Kristal”. Ky libër do të jetë në vazhdimësi, ku cdo vit do të trajtojë problemet sociale që shqetësojnë shoqërinë tonë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close