Aksidenti - Përplasen disa automjete në Rrogozhinë
11/01/2017 - 20:29

Disa automjete janë përfshirë në një aksident pranë Urës së Rrogozhinës.

Një qytetar dërgoi pamjet pranë Ora News, duke deklaruar se fatmirësisht nuk ka dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale.

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
U kapën me 200 mijë paund kokainë, 20 vjet burg për tre shqiptarë

Close