Po hetohet shkaku - Përfshihen nga flakët tre makina në Durrës
17/07/2017 - 12:54

Një automjet është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar rreth orës 4 të mëngjesit. Policia thotë se makina është djegur pjesërisht, ndërkohë që kanë marrë flakë edhe dy jete të tjera që ishin të parkuara pranë.(Foto ilustruese)

Zjarrfikëset kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Ndërkohë nuk dihen ende rrethanat dhe arsyet e rënies së zjarrit në makinë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close