Fotolajm - “Ngrin” Lasgush Poradeci
10/01/2017 - 19:17

I ftohti polar në vendin tonë përveç anës negative ka dhuruar edhe pamje spektakolare që i kanë dhënë edhe më shumë bukuri vendit tonë.

Këto foto janë shkrepur në qytetin piktoresk të Pogradecit, ku akulli ka dhuruar spektakël.

Në një nga fotot shihet dhe busti i poetit të madh Lasgush Poradeci i mbuluar nga bora dhe akulli.

15940969_1804324606472274_750964900333923921_n1484066058 15965570_1804324643138937_4450105215770621590_n1484066057 lasgushi

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close