Prezantohet si zv.drejtor i ALUIZNI-t, ndalohet nga policia
20/03/2017 - 18:07

Polica ka ndaluar një 23-vjeçar, i cili prezantohej si zv/drejtor i ALUIZNI-t.

Ndalimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë nga shtetasja Sh.M, e cila tha se Artan Laci pasi prezantohej si Zv.Drejtor i Përgjithshëm i Aluizni-t me anen e mashtrimit i ka vjedhur një shumë prej 58 milion lekesh”, sqaroi policia.

Materialet proceduriale i kalojne Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Tirane, per  vepren penale te  “Mashtrim”, parashikuar nga neni 143 i Kodit Penal

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close