Tiranë - Momenti i aksidentit fatal, që i morin jetën 28 – vjeçares në Laprakë
06/01/2017 - 15:48

Një kamera e sigurisë ka arritur të filmojë pak nga aksidenti tragjik i ndodhur pak pas mesnatës më 5 Janar në Laprakë.

Përplasja e dy makinave pranë semaforit në Laprakë shkaktoi vdekjen 28 vjeçare Xh. T ndërsa mbeti e plagosur vazja F.. F të dyja pasagjere në mjetin që drejtohej nga Ervin Bixhi.

I plagosur në aksident mbeti edhe shoferi i makinës tjetër, oficer policie.

Pamjet tregojnë orën 00: 45 minuta të 5 Janarit kur ndodh përplasja dhe njëra makinë përfundon në anën tjetër të rrugës duke u përplasur me një biznes që ndodhej anë të rrugës.

Mësohet se ky automjet i përket 26 vjeçarit i cili është arrestuar për akuzën se drejtonte automjetin në gjëndje të dehur

aksidenti-3 aksidenti-2

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close