Ministri Klosi e deputeti Bushati në ceremoninë e inaugurimit të Trump
11/01/2017 - 18:49

Dy përfaqësues të qeverisë shqiptare do të jenë pjesë e ceremonisë së betimit të presidentit të ri amerikan, Donald Trump.

Në ceremoni do të jenë të pranishëm ministri i Punës dhe Çështjeve Sociale, Blendi Klosi si dhe deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati.

Ceremonia e inaugurimit të presidentit të ri të SHBA-ve zhvillohet më 20 janar dhe marrin pjesë përfaqësues nga shumë shtete të botës.

/Ora News/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close