Vendimi merret nesër - Mark Frroku mohon akuzat: Kam punuar 16 orë në ditë për disa vite
20/04/2017 - 16:44

Gjykata ka vendosur që vendimi për Mark Frrokun të merret ditën e nesërme në orën 12:15.

I pranishëm në seancën e sotme ishte i pranishëm edhe i akuzuari Frroku, i cili ka mohuar akuzat.

“Akuzohen prej dy vjetësh për vrasjen e një personi që nuk e kam parë kurrë”, është shprehur Frroku në seancë.

“Akuza për pastrimin e parave nuk qëndron. Unë dhe familja ime kemi punuar 16 orë në ditë për disa vite”, ka thënë Mark Frroku.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close