Deklarata - Manjani: Të fillojë sa më parë vettingu, disa e kanë lëshuar pa doreza!
17/07/2017 - 15:46

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka dhënë alarmin se periudha tranzitore në sistemin e drejtësisë po shfrytëzohet për abuzime.

Në një postim në twitter, Manjani thotë se vetting-u,por edhe institucionet e reja duhet të fillojnë punë një orë e më parë, pasi sipas tij disa e kanë lëshuar pa doreza.

“Mjer kë çon halli në gjykatë!“ thotë Manjani.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close