Reagimi - Manjani kujton për Xhafën: E akuzojnë për shkulje thonjsh, jo për mani(pedi)kyr
20/03/2017 - 12:20

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shpreh rezerva lidhur me emërimin e Fatmir Xhafajt në postin e ministrit të Brendshëm.

Përmes një postimi në Twitter Manjani e quan “dështim të sistemit politik dhe kushtetues”
Kur të enjten pritet të mblidhet kuvendi për të votuar emërimet e reja, Manjani kujton:   E akuzojnë për shkulje thonjsh, jo për mani(pedi)kyr


 

  

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close