Manjani: Çako di shumë gjëra, ndaj turren si çakej për ta mbrojtur
19/06/2017 - 16:55

Duke reaguar mbi debatet e fundit midis Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim rreth rolit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Haki Çako, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se qeveria duhet të dënonte dhunë qoftë për sy e faqe.

Me anë të një reagimi në Twitter, Manjani shprehet se mbrojtja ndaj Çakos vjen pasi ai di shumë gjëra.

Manjani: Qoftë dhe për sy e faqe duhet të dënonin dhunën, por s’kanë se si! Turren si çakej të mbrojnë Çakon! Normal, ky i fundit di shumë gjëra…

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close