Vendimi - Gjykata e Lartë rrëzon Prokurorinë për serverin dhe dosjet e ILDKPI
11/01/2017 - 12:52

Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë për sekuestron e serverit të ILDKPI-së dhe dosjet e pasurive te zyrtareve te larte.

Gjykata e Larte vendosi të lërë ne fuqi vendimet gjykatave të meparshme qe e shpallin sekuestron e prokurorise te paligjshme.

Kërkesat jane shqyrtuar në dhomë këshillimi pa kaluar në seance gjyqësore.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close