FOTOLAJM - Foto të reja të aksidentit në Itali të Eduart Ndocaj
11/08/2017 - 12:18

Në redaksinë e Ora News kanë mbërritur foto të tjera nga aksidenti rrugor në Parma të Italisë, ku u përfshi dhe Eduart Ndocaj, i cili do të mbajë mandatin e deputetit deri në shtator.

Në foto duket Ndocaj i cili është i ulur pranë trafikndarëses ndërsa makina është përmbysur.

Ishte vetë Ndocaj që raportoi përmes një postimi në facebook aksidentin e ndodhur në autostradën e Parmas.

Te dashur miq,
Falenderoj Zotin qe kam shpetuar nga nje aksident shume i rrezikshem. Ne austraden per Parma jam perplasur duke u rrokullisur disa here me makine e as vete e kuptoj se si kam shpetuar. Falenderoj Zotin per kete! Kjo eshte gjendja e makines pas aksidenti!
Tani jam mire dhe ju pershendes te gjitheve! shkruante Ndocaj.

 

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Masa yndyrore sa 11 autobusë nën Londër

Close