Fantastike/ Gjirokastra me borë mes fotove
11/01/2017 - 12:52

Gjirokastra është zgjuar e zbardhur sot nga reshjet e borës që kanë qenë të dendura që prej orëve të natës.

Për Ora News, Kosta Puleri një qytetar nga Gjirokastra na ka sjellë foto  të mrekullueshme nga Gjirokastra

gjirokaster-2 gjirokasterr gjirokaster-3 gjirokaster-4 gjirokaster-5-copy gjirokaster-6-copy gjitokaste-7-copy gjrokaster-0-copy gjiroakster89-copy gjirokaster-8-copy gjiroakster-989-copy gjioakset-6-copy

delvine delvine-1 delvine-3 delvine-4

 

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close