Durrës - E moshuara gjendet e pajetë në banesë nga të afërmit
11/01/2017 - 14:47

Një e moshuar në Durrës është gjetur e pajetë në banesën ku jetonte.

Trupi i pajetë i 65-vjeçares, identiteti i të cilës nuk dihet ende, është gjetur nga të afërmit të cilët kanë njoftuar më pas policinë.

Mësohet se e moshuara jetonte vetëm. Nga hetimet paraprake dyshohet se 65-vjeçarja ka nderruar jete per shkaqe natyrale.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close