Tiranë - E mitura përplaset nga mjeti tek rrethrrotullimi i Bathores, në kërkim shoferi
19/06/2017 - 19:21

Një vajzë e mitur u aksidentua mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja u regjistruar rreth orës 18:22, tek rrethrrotullimi i Bathores.

Policia bën me dije se një automjet ende i pa identifikuar ka aksidentuar shtetasen e mitur M. S, e cila është dërguar në S.Q.U., në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

/Oranews.tv/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close