Ngricat - Çahen të gjitha tubacionet që funrizojnë me ujë Radhimën dhe Orikumin
11/01/2017 - 17:31

Temperaturat e ulëta dhe ngricat kanë shkaktuar probleme të shumta më ujin dhe energjinë.

Në Vlorë janë çarë të gjitha tubacionet që furnizojnë me ujë Radhimën dhe Orikumin.

Ndërkohë në qytetin e Vlorës punimet e lungomarës kanë dëmtuar shtyllat e energjisë elektrike.

Po ashtu pa energji ka mbetur edhe zona e Ujit të Ftohtë.

Ndërkohë po punohet për rikthimin e ujit dhe energjisë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close