“Bukë, kripë e zemër dhe pak raki në Valbonë”
16/07/2017 - 20:03

Ambasadori i Austrisë në vendin tonë, Johann Sattler ka zgjedhur bukuritë e veriut të Shqipërisë për të kaluar këtë fundjave.

Ai ka qenë në Valbonë, ku ka ndarë edhe përshtypjet e tij me miqtë në rrjetet sociale.

“Arti i thjeshtësisë. Buke, kripe dhe zemer dhe pak raki”, shkruan ambasadori në twitter.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close