Bindi Model dhe revista Bordo nisin bashkëpunimin
20/03/2017 - 17:27

Bindi Model, agjensia e njohur ndërkombëtarisht dhe revista shqipatare e modës Bordo kanë krijuar një partneritet mes tyre me qëllim zhvillimin e mëtejshëm të fushës së modës.

Modelet që do të jenë pjesë e sfilatave dhe veshjeve të krijuara me mjeshtëri nga stilisjta Enada At’nikolla përvec ekspozimit në revistë përmes agjencisë së Bindi Model do tu jepet mundësi të jenë pjesë e tregut ndërkombëtar.

Ilda Lumani: Janë ato fytyra që na prezanton dhe na kanë dhënë këtë mundësi për bashkëpunim me Bindi Model.

Enada At’Nikolla: Të jetë një hallkë e rëndësishme për të lancuar dhe për të kaluar në tregun tjetër.

Bindi Model në 6 vitet eksperience jo vetëm në tregun shqiptar ka realizuar ëndrren për të qenë pjesë e fushatave ndërkombetare, sfilatave dhe eventeve (Versace, Roccobarocco, Giorgio Armani, Just Cavalli, ect) 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close