Vlorë - Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari
17/07/2017 - 8:11

Një 38-vjecar ka humbur jetën në banesën e tij pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, rreth 1:00 në lagjen ‘Ujë i ftohtë’ të qytetit të Vlorë.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur nga pakujdesia pasi i ndjeri F.L ka ndërhyrë në kabull elektrik.

Po kryehen  veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Trade with foreign countries, INSTAT: Exports of construction materials and metals increased

Close