Festa - Basha uron Pashkët: Me shpresë dhe besim për të nesërmen që po vjen
16/04/2017 - 11:11

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë festën e pashkëve. Me anë të një postimi në FB, Basha shkruan: 

“Besimtarëve të krishterë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët! Zoti i bekoftë shqiptarët kudo ku ndodhen, me paqe në zemrat dhe shtëpitë e tyre, me shpresë dhe besim për të nesërmen që po vjen!”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close