Tiranë - Aksident në Kodër Kamëz, motori përplas fëmijën 5 vjeç
16/08/2017 - 22:45

Një fëmijë i vogël, vetëm 5 vjeç, mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 20:30 në Kodër Kamëz, pranë shkollës “Isa Boletini”.

Një motor me drejtues shtetasin F.D ka aksidentuar fëmijën me iniciale O.L 5 vjeç, i cili është dërguar me ambulancë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit dhe po kryhen verifikimet e vendit të ngjarjes për të përcaktuar rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close