Së shpejti prezantohet Lamborghini Aventador S
23/02/2017 - 13:34

Marka italiane e super makinave lukosze, Lamborghini, ka njoftuar prezantimin e makinës së re në tregun ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për modelin Aventador S i cili do të prezantohet për herë të parë më 3 mars në tregun indian.

Lamborghini Aventador S vjen me disa ndryshime ku do të ketë një parakolp krejtësisht të ri si dhe disa ndryshime të tjera që kanë për qëllim rritjen e efikasitetit aerodinamik.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
The surprises of the new republic, DP publicized its candidate list, only 15 women included

Close