LG zbulon televizorin vetëm 2.6 mm të hollë
05/01/2017 - 17:47

LG ka zbuluar një sërë pajisjesh për t’i bërë shtëpitë “smart” edhe më të zgjuara këtë të mërkurë në “CES 2017”, Las Vegas, – duke përfshirë një televizor radikal jashtëzakonisht të hollë që mund të varet në mur duke përdorur magnete.

Televizori LG Signature OLED W është vetëm 2.57 mm i hollë për të krijuar eksperiencën e të parit përmes një dritareje një botë tjetër.

Kompania do ta nxjerrë së shpejti pajisjen në treg, por ende nuk ka një datë të saktë apo një çmim për televizorin si “letër muri”.

3bd8de7200000578-4088308-image-a-30_1483554050364 3bd8dd2600000578-4088308-image-a-8_1483553717514 3bd8dc4d00000578-4088308-the_new_tv_is_expected_to_go_on_sale_this_year-m-29_1483554026845 3bd8c1cf00000578-4088308-image-m-4_1483553004708 3bd8dc4900000578-4088308-image-a-9_1483553728811 3bd8deaf00000578-4088308-image-a-21_1483553948364

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close