Ke dërguar një mesazh që s’duhej në WhatsApp? Tashmë mund t’i fshini
18/12/2016 - 9:41

Ka mbërritur tashmë një opsion i ri, i shumë pritur, i aplikacionit WhatsApp. Sipas WABetaInfo, ju mund të fshini mesazhet e dërguara.

Një zbulim sensacional, të cilët përdoruesit e WhatsApp gjithmonë kanë ëndërruar për një mundësi të tillë.

Ky opsion do të vihet në dispozicion në versionin 2.17.1.869, i cili është ende në provë.

Ndërkohë në Twitter ekziston tashmë një video ku ju mund të shikoni procesin e eliminimit të mesazheve.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Lushnje, gjendet i dekompozuar trupi i një 65-vjeçari

Close