Gati publikimi i smartfonit me kamer të dyfishtë për “selfie”
04/01/2017 - 9:55

Pasi publikoi në nëntor të vitit të kaluar modelin V5, prodhuesi kinezi i smartfonëve Vivo është gati të lancojë këtë muaj versionin Plus të këtij modeli.

Vivo ka filluar të dërgojë ftesa për një ngjarje të cilën do ta mbajë më 23 janar në Indi.

Sic shihet dhe në foton e ftesës, ajo se çfarë është e vecantë në këtë model të ri është se Vivo V5 Plus do të vijë me kamerë të dyfishtë për “selfie”.

Sa i përket specifikave, por momentin asgjë nuk është zyrtare, por mbetet të presim të kuptojmë se cfarë do të ndodhi në ngjarjen e 23 janarit.

20170102143032850-400x250

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Bllokohet kufiri më i madh në botë

Close