A duhet opozita të dalë nga çadra?

 • PO (72%, 682 Vota)
 • JO (28%, 268 Vota)

Votues total: 950

Data fillimit: 19/04/2017 @ 11:46
Data fundit: No Expiry

Si e vleresoni qeverisjen e Edi Rames?

 • Shume Keq (38%, 1,741 Vota)
 • Shume Mire (33%, 1,488 Vota)
 • Mire (22%, 1,010 Vota)
 • Keq (7%, 339 Vota)

Votues total: 4,578

Data fillimit: 31/01/2017 @ 21:36
Data fundit: No Expiry

Si po e përballon qeveria situatën e krijuar nga moti i ftohte dhe debora që ka përfshirë keto ditë vendin. Ju jeni:

 • Të pakënaqur (57%, 196 Vota)
 • Të kënaqur (43%, 150 Vota)

Votues total: 346

Data fillimit: 16/01/2017 @ 18:18
Data fundit: No Expiry

Kë duhet të bëjnë kryeministër shqiptarët e Maqedonisë?

 • Zoran Zaev (90%, 449 Vota)
 • Nikola Gruevskin (10%, 50 Vota)

Votues total: 499

Data fillimit: 12/12/2016 @ 16:45
Data fundit: No Expiry

A mendoni se vendimi i Këshillit të Europës, (në dhjetor) për çeljen e negociatave me Shqipërinë do të jetë pozitiv

 • Po (50%, 233 Vota)
 • Jo (45%, 207 Vota)
 • Indiferent (5%, 24 Vota)

Votues total: 464

Data fillimit: 29/11/2016 @ 13:16
Data fundit: No Expiry

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter