Ylli i shfaqjes televizive nuk i lë vend imagjinatës, pozon nudo
20/03/2017 - 22:36

Hayley Fanshaw, ylli i shfaqjes ‘Ibiza Weekender’ ka bërë një set fotografik me foto nudo për të treguar se britanikët kalojnë pushimet më të mira nëse shkojnë në ishullin Baleriac. 19-vjecarja ka bërë publike për ndjekësit e saj disa fotografi tërësisht nudo dhe provokuese, ku nxjerr në pah linjat e saj.

Ajo e ka realizuar setin kur ishte 18 vjec për të parë aftësitë e saj në fushën e modelingut, dhe duket se ia ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close