Xhesika Berberi si Gigi Hadid
15/06/2017 - 14:11

Gigi Hadid është aktualisht një nga modelet më të njohurit në botën e modës, ndërsa popullariteti i saj u rrit shumë shpejt pasi u bë pjesë e ëngjëjve të  Victoria’s Secret.

Vajza e biznesmenit Mohamed Hadid dhe ish-manekines Yolanda Hadid ka një sozie nga rajoni jonë, më saktësisht, nga Shqipëria, shkruan portali boshnjak Klix.ba.

Bëhet fjalë për Xhesika Berberin, e cila është gjithashtu një modele e suksesshme, ndërsa disa vite më parë ka qenë edhe ‘Miss Shqipëria’.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close