Vjen në jetë fëmija e Adelina Ismaili, publikon foto me të
18/04/2017 - 21:26

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili ka lajmëruar përmes një foto në Facebook se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Dyshohet se është bërë nënë e një djali, por nuk është bërë e ditur asgjë konkrete. Në foto duket dora e saj, e fëmijës dhe e bashkëshortit, Vali.

Ky është lajmi më i bukur i familjes së saj, pas vuajtjeve që pati nga humbja e nënës apo e xhaxhait, si dhe debati që pati me Milaim Zeka.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
BOOM: Kalvari në gjykata i inspektores se AKU. U shkarkua 3 herë

Close