Vila luksoze e Amit dhe Ermalit
09/01/2017 - 16:58

Ata u zhvendosën në shtëpinë e tyre të re vetëm pak kohë më parë.

Rezidenca ku jeton Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, e cila ndodhet në “Rolling Hills” në Tiranë, është me të vërtetë një vilë luksoze.

Këtë e ka vërtetuar edhe çifti i dashur për publikun shqiptar përmes fotove e videove në Instagram.

Tre ditë më parë, Ami postoi një klip të titullur “Mëngjese si ky”, ku tregon zonën jashtë shtëpisë.

Ndërkohë humoristi, ka publikuar një foto në ambjentet e brendshme të vilës, ndërkohë që ndiqte me miqtë serialin e ri “Skanderbeg”.

A video posted by Ami Event (@amardatoska) on

437835783578257 5487

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close