Victoria Silvstedt, 42 vjeç, shfaq trupin në formë
09/01/2017 - 17:51

Prapa saj fshihet një karrierë e suksesshme në fushën e modës.

Jo më kot, trupi është aseti më i mirë i Victoria Silvstedt.

Suedezja 42 vjeçare ka mahnitur me fizikun e saj teksa është shfaqur me bikini të bardha në plazhin e St.Barts.

3bfd02ab00000578-4101764-image-a-65_1483964032327 3bf1f10000000578-4101764-image-a-61_1483963939941 3bf1f07500000578-4101764-image-a-60_1483963935745

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close