Vajza e Donald Trump pushime në një jaht luksoz në Itali
17/07/2017 - 12:26

Ndërsa Donald Trump është në mes të krizës ruse, Tiffany Trump dhe nëna e saj Marla Maples po shijojnë pushimet në një jaht luksoz në bregdetin italian.

Tiffany, vajza më e vogël e presidentit amerikan, dukej shumë seksi e veshur me bikini dhe mesa duket dëshiron që të shijojë çdo sekond të verës përpara se të kthehet në Universitetin Georgetown.

Nënë e bijë kanë shëtitur me jaht gjatë gjithë javës. Ish-gruaja e Donald Trump, Marla dukej gjithashtu shumë tërheqëse e veshur me bikini të bardha.

Bëmë mama të të ngjaj.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close