“The Rock” zhduk tatuazhin e tij historik të demit, zbuloni arsyen
13/08/2017 - 13:30

Aktori me famë botërore “The Rock” ka zëvëndësuar tatuazhin e ti historik të  demit në krahë duke sjellë një dizanj të ri të përpunuar. Ylli i Hollywood ka zbuluar tatuazhin e ri, një kafkë të madhe demi. Tatuzhi është realizuar i plotë pas 3 seancash dhe 22 orë pune.

“The Rock” shpjegoi se tatuazhi i ri përfaqëson udhëtimin e tij nga të qenurit ylli i WWE në një ylli i  ekranit të madh.

Në foton e postuar në Instagram ai shkruan se çdo detaj është pasqyrim i historisë së tij personale.

   

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close