Të gjithë sytë nga ajo
19/04/2017 - 16:14

Modelja braziliane, Denis Bueno, ka marrë pjesë në ndeshjen miqësore mes Desire dhe Sporting si gjyqtare anësore. “Look-u” i saj nuk ka ngelur pa rënë në sy, sidomos tek lojtarët.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
“Fetucini me fileto pule dhe kerpudha”

Close