Supermodelja pozon seksi me të brendshme
13/07/2017 - 8:30

Bella Hadid mesa duket po i shfrytëzon në maksimum pushimet luksoze me miken e saj Kendall Jenner.

Por ndërkohë që shijon pushimet ajo nuk heq dorë nga modelingu.

Ylli i pasarelave ka pozuar me të brendshme në dush dhe ka ndarë foton me fansat e saj. 20-vjeçarja  nxorri në pah format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë tërheqëse.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close