Stresi sjell baladën e dashurisë të bazuar në histori të vërtetë
11/08/2017 - 20:35

Reperi shqiptar, Stresi ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Më fal 2’ në bashkëpunim me këngëtarin Anxhelo Koci.

Kjo është vazhdimi i këngës ‘Më fal’ që solli para pak vitesh me Albreshën. Përpara Stresi ka bërë të qartë se do vazhdojë të sjellë këtë lloj muzike, ku baladat bazohen në histori të vërteta dashurie.

Muzika është punuar nga këngëtari, ndërsa për tekstin është kujdesur reperi. Pritet që kjo këngë të jetë suksesi i rradhës për ta.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close