Skuadra e Partizanit feston ditëlindjen e trajnerit të ri Mark Iuliano
13/08/2017 - 9:26

Trajneri i Partizanit Mark Iuliano ka mbushur të shtunën 44 vjeç dhe ditëlindjen e ka festuar me skuadrën e tij të re.

Ekipi i Partizanit i ka organizuar një festë teknikut Iulianio në këtë ditë speciale në  ambjentet e “Grand Hotel Elite” të Kasha Itali, ku po kryejnë edhe fazën përgatitore.

Ai është trajneri i ri i skuadrës së klubit të Partizanit dhe muajin e kaluar firmosën kontratën .

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close