Skena provokuese në këngën e re të Chris Brown
14/04/2017 - 22:49

Këngëtari me famë ndërkombëtare, Chris Brown ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Privacy’, në të cilin shfaqen shumë skena provokuese.

27-vjecari ka përfshirë në klipin e tij një vajzë, me të cilën kryen disa lëvizje shumë joshëse dhe pasionante. Ai nuk është larguar nga rryma ritmike, dhe ka sjellë një këngë që mund të jetë suksesi i tij i rradhës.

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close